Şirket

Seryun Makina Gücünüze Güç Yenilik ve Daha Fazlası!

Vizyonumuz;

Pazarda katma değer yaratan, şeffaf, öncü, vazgeçilmez bir iş ortağı olmak.

Misyonumuz:

Kazanımlarımızı müşterilerimiz, müşterisi olduklarımız, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve içinde yer aldığımız toplum ile paylaşmada örnek kurum olmak.

Hedeflerimiz:

Şeffaflaşmak, pazarlamada lider ve örnek kurum olarak, pazarda kalıcı konuma gelmek.

 

Kalite Politikamız:

Kalite sistemini tüm çalışanların katılımlarıyla desteklemek ve sürekli geliştirmek. Çevreye saygılı, kullanıcısına güven veren ürünlerimizi müşteri istekleri doğrultusunda geliştirmek. Müşterilerimize uluslararası kabul görmüş standartlarda ürün sunmak. Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Her çalışan için görev ve sorumluluğunu müşteri ile yapılan anlaşmalardaki talepleri karşılayacak sonuçlara ulaştırmak. Yani her çalışan için, yaptığı işin kalitesinden ve doğru uygulanmasından sorumlu olmak. Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak ve verimliliğimizi arttırmak.

Yenilik

Gelişen teknolojinin bir sonucu olarak her geçen gün kendini yenilemekte olan Seryun makina, ihracat oranlarını her yıl arttırmakta, makinalarda kullanılan kaliteli malzeme ve deneyimli iş gücü ile fark yaratmaktadır.

İşimizi Seviyoruz

Kaliteli ve ekonomik makinalarımız, müşterilerimizin üretim hızını arttırarak, onlara rekabet avantajı sağlamaktadır.

Seryun Makina

Ser yun

Adres: Beylikdüzü İstanbul

İletişim: 0850 305 20 87

Email: info@seryunmakina.com


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi Cuma 9am to 7pm